סיורי חוף מנמלי
האוניות באיטליה
למפליגים בקרוז

סיורי חוף מנמלי האוניות באיטליה למפליגים בקרוז

בואו להגשים חופשה חלומית

סיורי חופים הם הדרך הבטוחה כדי להפיק את המירב מהיום החופשי שלכם בעיר הנמל. נטייל במסלולים הכי יפים, נכיר את אורח החיים המקומי ונבקר באתרים הכי מפורסמים.

מחכים לכם על הרציף

בירידה מכבש האוניה ימתינו לכם עם שלט הנהג או המדריך. בסיום הסיור נחזיר אתכם לאותה הנקודה ממש עד לפתח האוניה.

אתרים היסטוריים

בעבר חיו כאן תרבויות עתיקות, אימפריות חובקות עולם וממלכות עשירות, שהנציחו את המורשת שלהם באמצעות פרוייקטים אדריכליים גרנדיוזיים שמעוררים התפעלות עד ימינו.  בכל אזור נכיר את הסמלים ההיסטוריים החשובים ביותר – מקדשים, ארמונות, מבצרים, אצטדיונים, כיכרות ואנדרטאות.

תרבות

בכל אזור נכיר את התרבות המקומית כפי שבאה לידי ביטוי בכל תחומי החיים – אומנות ומוזיקה, ארכיטקטורה ופיתוח סביבתי, עיצוב ואופנה, תעסוקה, בילוי ופנאי, מנהגים ודת.

קולינריה

נטייל באזורים שבהם האוכל עשיר לא פחות מהתרבות וההיסטוריה, ונהנה מחגיגה של טעמים וריחות. מכאן הגיעו לעולם מאכלים כמו הפיצה והפסטה ויינות הנחשבים למשובחים ביותר בעולם. כאן התפתחה תרבות קולינרית של איכות ומצויינות המאופיינת בכוכבי מישלן ותווי תקן.

פלאי הטבע

לא בכדי מככבות גם איטליה וגם צרפת בראש רשימת המדינות המתויירות בעולם. מלבד העושר התרבותי וההיסטורי הן גם התברכו בכמה מחבלי הארץ היפים והמפורסמים בעולם עם נופים עוצרי נשימה ואין ספור הזדמנויות צילום – פרובאנס, אמלפי, טוסקנה, הדולומיטים ועוד.

נמלים באיטליה

רומא, ליבורנו, ונציה, לה ספציה, נאפולי, גנואה, מסינה, בארי, פלרמו, קטניה

אנו מציעים מגוון רחב של סיורי חופים המתאימים גם לאלו שזהו עבורם ביקור ראשון באיטליה, וגם לאלו שכבר בקרו בעבר בכל אתרים המרכזיים, ורוצים הפעם לטייל באזורים מתויירים פחות.

חדש! נמלים בדרום צרפת

קאן, ניס, מונקו, מרסיי

הנופים הפסטורליים של חבל פרובאנס הם התגשמותו של החלום הצרפתי. נהנה מכל הדברים מעוררי הקנאה בסגנון החיים המקומי – עיירות חוף תוססות, כפרים מנומנמים, אוכל נהדר, יינות אגדיים, שווקים שוקקים ואקלים ים תיכוני נינוח.

סיורי חוף מנמלי האוניות באיטליה

סיורי חוף מנמלי האוניות בצרפת