ברוכים הבאים לאייל הסעות וטיולים ברומא

שאטלים והסעות באיטליה וברומא

שדה התעופה ♦ גני טיבולי ♦ נאפולי ♦ פומפיי ♦ פירנצה ♦ אאוטלט קאסטל רומאנו

מערכת הזמנות און ליין ייחודית המחברת בין מטיילים כדי להוריד עלויות


מערכת זו היא היחידה בעולם שנבנתה על ידינו במטרה להוריד עלויות, ולחבר בין מטיילים מישראל אשר מבקרים ברומא ובאיטליה.
כאן תוכלו להרשם להסעות שאטל זולות משדה התעופה ונמל האוניות ברומא, הסעות וטיולים ליעדים באזור רומא, וטיולים יומיים מנמלי האוניות רומא, נאפולי, ליבורנו ולה ספציה.

מחיר ללא תחרות וללא עמלות של סוכנים


אנו עומדים מאחורי המחירים שלנו. הזהרו מסוכנים המבטיחים לכם את השירות הזול ביותר. הסעות שדה התעופה שלנו עולות כמחיר כרטיס רכבת למרכז העיר, אבל איתנו לא תצטרכו להטלטל עם המזוודות ולקחת אוטובוס למלון מהתחנה המרכזית. אנו נחכה לכם ביציאה מהטרמינל ונדאג לשים אתכם בפתח המלון.

דיוק


אנו מתגאים בעובדה שאנו מחכים לכם ולא להפך. איתנו לא תצטרכו לחפש את עמדת השאטלים לאחר טיסה מתישה. אנו ממתינים לכם מיד עם כניסתכם לאולם הטרמינל כ-25 צעדים בלבד שמאלה!

שירות


איתנו תרגישו בבית גם מחוץ לגבולות המדינה. משיחת הטלפון הראשונה ועד החזרה לארץ אנו עומדים לשירותכם בכל בעיה ושאלה. אנו מכירים את הדרישות של קהל הלקוחות מהארץ ושמחים לתת יד ולעזור בכל נושא כאשר אהבת ישראל עומדת תמיד לנגד עינינו.

בטיחות


איתנו הבטיחות שלכם בידיים טובות.
כל הנהגים שלנו מקפידים לנסוע על פי חוקי התנועה, וכל הרכבים שלנו בעלי רשיונות מלאים וכוללים ביטוח, כולל צד שלישי.

כל שירותי חברת אייל הסעות וטיולים


אנחנו מומלצים


עם נסיון של 20 שנה אנו החברה המובילה בענף ההסעות מדלת לדלת, ומספקים שירותי הסעה ותיירות משדות התעופה והנמלים הגדולים באיטליה, בדגש על רומא. כאן תוכלו לקרוא המלצות של לקוחותינו באתר למטייל. נסעתם איתנו ונהניתם מהשירות? אנא הוסיפו את תגובתכם.