ברוכים הבאים לאייל הסעות וטיולים ברומא

שאטלים והסעות באיטליה וברומא

שדה התעופה ♦ גני טיבולי ♦ נאפולי ♦ פומפיי ♦ פירנצה ♦ אאוטלט קאסטל רומאנו

מערכת הזמנות שאטלים והסעות אונליין רומא איטליה

לקוחות יקרים – ברוכים הבאים למערכת שאטלים משותפת לישראלים בלבד ישירות אונליין.

שימו לב! מערכת זו היא היחידה בעולם שנבנתה על ידינו במטרה להוריד עלויות, ולחבר בין הנוסעים על קו תל-אביב רומא ורומא תל-אביב.

אנא ממכם, לפני ביצוע ההרשמה, הכנסו בבקשה לדף ״הסעות שדה התעופה״ וקראו את ההסבר על השירות. בדף מפורטים המחירים ואיור מיקום נקודת המפגש איתנו בשדה התעופה.

לחצו כאן לדף ההסבר ״הסעות שדה התעופה״

הודעה לנוסעי שאטל שדה התעופה
עקב הקדמות ואיחורים בלוח השעות של טיסות, אין אנו מאשרים הרשמות בשאטלים במקרה ואתם מגיעים לרומא עם טיסה שונה מהטיסה המצויינת בטופס ההזמנה.

בהשוואה לחברות אחרות, האוספות בשאטל שלהם נוסעים מטיסות שונות וממדינות שונות, השירות שאנו נותנים מהיר יותר ויעיל יותר וניתן אך ורק לטיסות מישראל!


אייל הסעות וטיולים הינה החברה המובילה בתחום ההסעים והתיירות המוסעת ברומא ובאיטליה.
אנו מתמחים במתן שירותי הסעה לתיירות נכנסת ויוצאת, לארגונים ולאנשי עסקים, ומציעים טיולים יחודיים ברומא ובאיטליה.
צי הרכבים שלנו חדיש ומפואר וכולל מיניבוסים, וואנים ומכוניות שרד המתאימים לתיירות.
אנו מתגאים בניסיון עשיר, באמינות גבוהה ובצוות מקצועי ומיומן.

אנו מספקים את השירותים הבאים:

  • הסעות שאטל משדה התעופה ברומא למלון – אנו מבטיחים שירות ומחיר ללא תחרות. למידע נוסף…
  • הסעות שאטל מנמל האוניות צ’יביטבקיה למרכז העיר ולשדה התעופה. למידע נוסף…
  • הסעות פרטיות ברכב יוקרתי עם נהג פרטי – משדה התעופה, מנמל האוניות או שירותי נהג צמוד במהלך היום לביקורים עסקיים. כתבו לנו…
  • טיולים יומיים ברומא – טיולים בשאטל בין האתרים המרכזיים ובנקודות תצפית מובחרות. למידע נוסף…
  • טיולי יום מחוץ לרומא בהסעה משותפת – גני טיבולי, נאפולי, פומפיי, אורבייטו, אאוטלט קסטל רומאנו, פארק המים, פארק השעשועים ויעדים נוספים. למידע נוסף…

למה אנחנו ?

  • מחיר ללא תחרות וללא עמלות של סוכנים – אנו עומדים מאחורי המחירים שלנו. הזהרו מסוכנים המבטיחים לכם את השירות הזול ביותר. הסעות שדה התעופה שלנו עולות כמחיר כרטיס רכבת למרכז העיר, אבל איתנו לא תצטרכו להטלטל עם המזוודות ולקחת אוטובוס למלון מהתחנה המרכזית. אנו נחכה לכם ביציאה מהטרמינל ונדאג לשים אתכם בפתח המלון.
  • שירות אדיב ואמין – משיחת הטלפון הראשונה ועד החזרה לארץ אנו עומדים לשירותכם בכל בעיה ושאלה. בניגוד לנהגים מקומיים, אשר לרוב אינם מדברים אנגלית, אצלנו תקבלו שירות בעברית או באנגלית טובה מנהגים יהודיים מרומא.
  • בטיחות – האם אתם בטוחים שסוכן הטיולים שלכם ארגן לכם הסעה עם נהג מורשה עם ביטוח? אנו מקפידים על רכבי יוקרה חדישים וממוזגים. כל הרכבים שלנו מבוטחים צד שלישי.
  • דיוק בזמנים – אנו מתגאים בעובדה שאנו מחכים לכם ולא להפך. איתנו לא תצטרכו לחפש את עמדת השאטלים לאחר טיסה מתישה. אנו ממתינים לכם מיד עם כניסתכם לאולם הטרמינל כ-25 צעדים בלבד שמאלה!