הסעות שאטל משדה התעופה רומא פיומיצ’ינו

הסעות שאטל משדה התעופה ברומא למלון / מהמלון לשדה התעופה – החל מ 15€

חברת “שאטל עם אייל” מספקת שירותי הסעות משותפות משדה התעופה רומא פיומי’צינו (לאונרדו דה וינצ’י) עד לפתח המלון / דירה ולכיוון ההפוך.

בהסעות אלו אנו משתמשים ברכבים מסוג וואן יוקרתי המיועדים לעד שמונה נוסעים (כולל מזוודה אחת גדולה לכל נוסע) החולקים ביניהם את מחיר הנסיעה, ונהנים משירות באיכות גבוהה ובמחיר זול ממונית רגילה.

הודעה לנוסעי שאטל שדה התעופה
עקב הקדמות ואיחורים בלוח השעות של טיסות, אין אנו מאשרים הרשמות בשאטלים במידה ואתם מגיעים לרומא עם טיסה שונה מהטיסה המצויינת בטופס ההזמנה.

בהשוואה לחברות אחרות, האוספות בשאטל שלהם נוסעים מטיסות שונות וממדינות שונות, השירות שאנו נותנים מהיר יותר ויעיל יותר וניתן אך ורק לטיסות מישראל!

  • לאחר שנחתתם בשדה התעופה רומא פיומיצ׳ינו אנו נדאג להכל!
  • השירות “שאטל עם אייל” מהיר יותר מרכבת או מאוטובוס!
  • כל הרכבים שלנו חדישים, ממוזגים ומרווחים!
  • אנו נותנים דגש על נוחות הנוסעים, ואיכות השירות ללא תחרות!

נקודת המפגש איתנו באולם קבלת הנוסעים בשדה התעופה

לאחר קבלת הכבודה פנו לעבר היציאה, ולאחר שעברתם את קווי המכס באיטלקית ״Dogana” (קו ירוק וקו אדום), מיד לאחר דלתות המכס הנפתחות לאולם קבלת הנוסעים, יש לפנות שמאלה 25 צעדים בלבד! שם ממתין הנהג שלכם ובידו שלט בעברית: “שאטל עם אייל” או שלט באנגלית: “Eyal Shuttle” שיוביל אתכם ישירות לבית המלון בבטיחות ובנוחות.

מה המחיר ?

  • המחיר להסעת שאטל יומי משדה התעופה למלון או לכיוון ההפוך הוא 15€ לנוסע – פחות ממחיר כרטיס הרכבת משדה התעופה לתחנת הרכבת המרכזית של רומא הנקראת ״טרמיני״.
  • מחיר המינימום הקבוע ליציאת שאטל יומי של נוסע יחיד עד שלושה נוסעים הוא 50€.
  • במידה ויעדכם נמצא מחוץ לחומות רומא העתיקה ובמקרה של הסעת שאטל לילית (מהשעה 20:00 עד 06:00) המחיר הוא 17.5€ לנוסע.
  • מחיר המינימום הקבוע ליציאת שאטל לילי של נוסע יחיד עד שלושה הוא 60€.
  • במקרה של נוסע יחיד שנרשם לשאטל וזקוק להגיע ליעד שונה מהאחרים המחיר הוא 20€.

כמה זמן אורכת הנסיעה ?

שדה התעופה פיומי’צינו ממוקם כ-30 קילומטר מחוץ לרומא. זמן הנסיעה אורך בממוצע כ-45 דקות (ללא פקקים).

כמה זמן מראש צריך להזמין ?

אנו מקבלים הזמנות עד 48 שעות לפני מועד השאטל, אך ורק על ידי מילוי טופס ההזמנה במערכת השאטלים של אתר האינטרנט שלנו. במידה ועליכם לבצע הזמנה פחות מ-48 שעות לפני מועד השאטל, עליכם ליצור קשר טלפוני ולוודא שישנם מקומות פנויים.

איך מזמינים ?

יש להכנס למערכת השאטלים ולמלא את טופס ההזמנה במלואו (חובה לציין מספר טלפון נייד שיהיה פעיל בעת הנחיתה למקרה חרום בלבד). מיד לאחר ששלחתם את טופס ההזמנה, יגיע אליכם אוטומטית מייל מהמערכת שהזמנתכם נמצאת בבדיקה, ותוך 12 שעות הזמנתכם תיבחן ותאושר במייל או בטלפון.

  • במקרה ולא קבלתם מאיתנו מייל בדקו בבקשה בתיבת דואר הספאם שלכם, או שלחו אלינו מייל עם תאריך השאטל, מספר הטיסה ושם המזמין, ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

איך מתבצע התשלום?

התשלום מתבצע באשראי בלבד דרך PayPal כ-48 שעות לפני מועד השאטל.

מי אנחנו ?

שאטל עם אייל ברומא הינה החברה המובילה בתחום ההסעות ברומא והסביבה! אנחנו מתגאים בשירות אדיב ומקצועי ללא תחרות! אנו דואגים לכל פתרונות התחבורה עבור המטייל הישראלי ברומא והסביבה. צוות החברה כולל ישראלים ויהודים מקומיים החיים ברומא ושמחים לשרת את קהל הלקוחות מהארץ.


הסעות שדה התעופה ברומא

לקוחות ממליצים

כאן תוכלו לקרוא המלצות של לקוחותינו באתר למטייל.
נסעתם איתנו ונהניתם מהשירות? נודה לכם אם גם אתם תוסיפו את תגובתכם.

לאתר למטייל