הסעות שאטל משדה התעופה רומא פיומיצ’ינו

הסעות שאטל משדה התעופה רומא פיומיצ’ינו

הסעות שאטל משדה התעופה רומא פיומיצ׳ינו עד דלת המלון ברומא / מדלת המלון לשדה התעופה

הסעה משותפת (וואן של עד שמונה אנשים כולל מזוודה גדולה אחת לכל נוסע) משדה התעופה רומא פיומי’צינו (לאונרדו דה וינצ’י) עד לדלת המלון/דירה ברומא או מדלת המלון/מהדירה לשדה התעופה רומא פיומיצ’ינו.

הסעה משותפת הינה רכב מסוג וואן יוקרתי המיועד לעד שמונה נוסעים החולקים ביניהם את השאטל ונהנים משירות באיכות גבוהה ביותר ובמחיר זול ממונית רגילה. ההסעה (שאטל) פועלת כרכב משותף כאשר המוסעים מורדים במחוז חפצם.

הודעה חשובה לנוסעי שאטל שדה התעופה
עקב הקדמות ואיחורים בלוח השעות של טיסות, אין אנו מאשרים הרשמות בשאטלים במקרה ואתם מגיעים לרומא עם טיסה שונה מהטיסה המצויינת בטופס ההזמנה.

בהשוואה לחברות אחרות, האוספות בשאטל שלהם נוסעים מטיסות שונות וממדינות שונות, השירות שאנו נותנים מהיר יותר ויעיל יותר וניתן אך ורק לטיסות מישראל!

לאחר שנחתתם בשדה התעופה רומא פיומיצ׳ינו (לאונרדו דה וינצ׳י) אנחנו נדאג להכל!

השירות “שאטל עם אייל” מהיר יותר מרכבת או מאוטובוס, ואנו מורידים אתכם בפתח המלון/הדירה.

כל הרכבים שלנו חדישים ממוזגים נוחים ומרווחים כי אנו חושבים על נוחות הנוסע ואיכות השירות ללא תחרות!

נקודת המפגש איתנו בתוך אולם קבלת הנוסעים בשדה התעופה פיומיצ׳ינו

לאחר קבלת הכבודה פנו לעבר היציאה, ולאחר שעברתם את קווי המכס באיטלקית ״Dogana” (קו ירוק וקו אדום) מיד לאחר דלתות המכס הנפתחות לאולם קבלת הנוסעים, יש לפנות שמאלה 12 צעדים בלבד! שם ממתין הנהג שלכם ובידו שלט בעברית: “שאטל עם אייל” או שלט באנגלית: “Eyal Shuttle” שיוביל אתכם ישירות לבית המלון בבטיחות ובנוחות.

מה המחיר ?

  • המחיר להסעת שאטל יומי משדה התעופה עד לפתח המלון/הדירה במרכז רומא (בתוך חומות רומא העתיקה) או לכיוון ההפוך הוא 15 יורו לנוסע – פחות ממחיר כרטיס הרכבת משדה התעופה לתחנת הרכבת המרכזית של רומא הנקראת ״טרמיני״.
  • מחיר המינימום הקבוע ליציאת שאטל יומי של נוסע יחיד עד שלושה נוסעים הוא 50 יורו.
  • במידה ויעדכם נמצא מחוץ לחומות רומא העתיקה ובמקרה של הסעת שאטל לילית (מהשעה 20:00 עד 06:00) המחיר הוא 17.5 יורו לנוסע.
  • מחיר המינימום הקבוע ליציאת שאטל לילי של נוסע יחיד עד שלושה הוא 60 יורו.
  • במקרה של נוסע יחיד שנרשם לשאטל וזקוק להגיע ליעד שונה מהאחרים המחיר הוא 20 יורו.

כמה זמן אורכת הנסיעה משדה התעופה ברומא למרכז העיר ?

שדה התעופה פיומי’צינו לאונרדו דה וינצ’י ממוקם כ-30 קילומטר מחוץ לרומא. זמן הנסיעה אורך בממוצע כ-45 דקות (ללא פקקים).

כמה זמן מראש צריך להזמין ?

אנו מקבלים הזמנות עד 48 שעות לפני מועד השאטל, אך ורק על ידי מילוי טופס ההזמנה במערכת השאטלים בדף הבית של אתר האינטרנט שלנו. במידה ועליכם לבצע הזמנה פחות מ-48 שעות לפני מועד השאטל, עליכם ליצור קשר טלפוני ולוודא שישנם מקומות פנויים.

איך מזמינים ?

יש להכנס למערכת השאטלים ולמלא את טופס ההזמנה במלואו (כולל מספר של טלפון נייד שיהיה פעיל חובה למקרה חרום בלבד). מיד לאחר מילוי כל הפרטים המבוקשים יגיע אליכם אוטומטית מייל מהמערכת שהזמנתכם בבדיקה, ותוך 12 שעות הזמנתכם תיבחן ותאושר במייל או בטלפון.

  • במקרה ולא קבלתם מאיתנו מייל בדקו בבקשה בתיבת דואר הספאם שלכם או שלחו אליינו מייל עם תאריך השאטל, מספר הטיסה ושם המזמין, ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

איך מתבצע התשלום?

התשלום מתבצע באשראי בלבד (דרך PayPal) כ-48 שעות לפני מועד השאטל.

מי אנחנו ?

שאטל עם אייל ברומא הינה החברה המובילה בתחום ההסעות ברומא והסביבה! אנחנו מתגאים בשירות אדיב ומקצועי ללא תחרות! אנו דואגים לכל פתרונות התחבורה עבור המטייל הישראלי ברומא והסביבה… צוות החברה כולל ישראלים ויהודים מקומיים החיים ברומא ושמחים לשרת את קהל הלקוחות מהארץ.

אייל הסעות וטיולים ברומא