הסעות נמל צ’יביטווקיה

הסעות נמל צ’יביטווקיה

הסעה משותפת (שאטל) מנמל האוניות צ׳יביטבקייה לשדה התעופה פיומיצ׳ינו/למרכז רומא או לכיוון ההפוך

הסעה משותפת (וואן של עד שמונה אנשים כולל מזוודה גדולה אחת לכל נוסע) מנמל האוניות (צ׳יביטבקייה) או לכיוון ההפוך.

להסעות אלו אנו משתמשים בוואן יוקרתי המסיע עד שמונה נוסעים הנהנים משירות באיכות הגבוהה ביותר ובמחיר ללא מתחרים!

בהסעה זו המוסעים מורדים במחוז חפצם לפי קרבת היעד מהנמל. מקסימום שתי עצירות ביניים לפני היעד הסופי.
אייל הסעות וטיולים ברומא


למה משתלם לנסוע בשאטל ?

עגנתם בנמל צ׳יביטבקייה לאחר הפלגה ארוכה? במקום להטלטל עם המזוודות מהאונייה לרכבת או לעלות על מונית במחיר מופקע, אנחנו נדאג לכל!
מייד מול פתח האונייה, ימתין לכם הנהג ובידו שלט באנגלית: “Eyal Shuttle” ויוביל אתכם ישירות לבית המלון או לדירה במהירות ובבטיחות.

שירות “שאטל עם אייל” מהיר יותר מרכבת או אוטובוס והוואנים שלנו ממוזגים נוחים ומרווחים כך שאיכות הנסיעה גבוהה יותר, ובניגוד להם איתנו מגיעים ישירות עד לפתח בית המלון או הדירה.

מספר נוסעים מחיר לנוסע מחיר השאטל
1 120€ 120€
2 60€ 120€
3 43€ 130€
4 35€ 140€
5 30€ 150€
6 27€ 160€
7 25€ 170€
8 22.5€ 180€

הסעות שאטל משדה התעופה ברומא

כמה זמן מראש צריך להזמין?

אנו מקבלים הזמנות לשאטל עד 24 שעות לפני מועד הנסיעה על ידי מילוי טופס ההזמנה. במידה וההזמנה מבוצעת פחות מ-24 שעות לפני מועד ההסעה, נבקש לצור קשר טלפוני ולוודא עמנו את ההסעה.

איך מזמינים ?

יש להכנס למערכת השאטלים ולמלא את טופס ההזמנה במלואו (חובה לציין מספר של טלפון נייד שיהיה פעיל בעת העגינה למקרה חרום בלבד). מיד לאחר מילוי כל הפרטים המבוקשים יגיע אליכם אוטומטית מייל מהמערכת שהזמנתכם בבדיקה, ותוך 12 שעות הזמנתכם תיבחן ותאושר במייל או בטלפון.

  • מיד לאחר ביצוע ההרשמה בשאטל המבוקש או פתיחת השאטל החדש, מומלץ לצאת מהאתר ולהיכנס בשנית למערכת השאטלים (לרענן את המערכת) ולמצוא את השאטל שפתחתם מוצג און ליין, או את מספר המקומות המעודכן בשאטל אליו נרשמתם. במקרה והשאטל אליו נרשמתם נעלם מהמערכת ולא מופיע יותר און ליין, הסיבה היא שהשאטל מלא ואין בו יותר מקומות פנויים.
  • במקרה ולא קבלתם מאיתנו מייל בדקו בבקשה בתיבת דואר הספאם שלכם או שלחו אליינו מייל עם תאריך השאטל, מספר הטיסה ושם המזמין, ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

איך מתבצע התשלום?

תשלום ההסעה מתבצע מראש באשראי כ 20 יום לפני תאריך ההסעה, לאחר יצירת הקשר איתנו במייל.

מה המחיר ?

המחיר לנוסע יחיד לכיוון הוא 100 יורו (מחיר זה הוא מחיר בפועל גם אם אין נוסעים נוספים בשאטל!).
טבלת המחירים המוצגת בדף זה מציגה את החיסכון המשמעותי ככל שהוואן מתמלא.

כמה זמן אורכת הנסיעה מנמל האוניות צ׳יביטבקייה לשדה התעופה?

נמל האוניות צ׳יביטבקייה ממוקם כ-65 קילומטר משדה התעופה פיומיצ׳ינו וכ-80 קילומטר ממרכז רומא (זמן הנסיעה אורך בממוצע כ-60 דקות)

מי אנחנו ?

שאטל עם אייל ברומא הינה החברה המובילה בתחום! אנחנו מתגאים בשירות אדיב מקצועי וללא תחרות! אנו דואגים לכל פתרונות התחבורה למטייל ברומא ובסביבה… צוות החברה כולל ישראלים ויהודים מקומיים החיים ברומא אשר שמחים לשרת את קהל הלקוחות מהארץ.

אייל הסעות וטיולים ברומא