על החברה

ברוכים הבאים לרומא!

שאטל עם אייל ברומא
חברת “אייל הסעות וטיולים ברומא” מתמחה בפתרונות הסעה ברומא וברחבי איטליה.
עם נסיון של 20 שנה אנו החברה המובילה בענף ההסעות מדלת לדלת ומספקים שירותי הסעה ותיירות משדות התעופה והנמלים הגדולים באיטליה, בדגש על רומא.

עקרונות החברה:

  • דיוק – אנו מתגאים בעובדה שאנו מחכים לך ולא ההפך, אצלינו הדיוק מעל הכל.
  • אדיבות ועזרה בשפה העברית – איתנו תרגישו בבית גם מחוץ לגבולות המדינה. אנו מעסיקים נהגים ישראלים ויהודים תושבי המקום למען מתן שירות חמים ואדיב אשר יגרום לך להרגיש נוח במהלך הנסיעה. אנו מכירים את דרישות השירות של קהל הלקוחות מהארץ על כל הצרכים המיוחדים ושמחים לתת יד ולעזור בכל נושא כאשר אהבת ישראל עומדת תמיד לנגד עינינו.
  • נסיון – הנהגים שלנו כולם עם נסיון רב בתחום ההסעות ומכירים את כבישי אטליה ככף ידם.
  • נוחות – צי הרכבים שלנו חדיש ומרווח למען נסיעה נוחה ונעימה. כל רכבי החברה ממוזגים ושטופים לקראת יום העבודה.
  • בטחון – אצלנו הבטיחות מעל הכל. הנהגים שלנו מבינים שלא כולם רגילים לדרך הנהיגה באטליה. חשוב לנו לסוע לפי חוקי התנועה ולא לגרום לך לדפיקות לב מיותרות במהלך החופשה. כמו כן כל רכבי החברה בעלי רשיונות מלאים וכוללים ביטוח, כולל צד שלישי.

מסלולינו הקבועים כוללים שירותי הסעות משדות התעופה הגדולים ברומא (פיומיצ’ינו וצ’יאמפינו) ומהנמלים הגדולים (רומא-צ’יביטהווקיה, נמל נאפולי, נמל ליבורנו, נמל לה ספציה) לכל יעד שהוא, בשאטל, לימוזין או אוטובוסים לקבוצות גדולות.

כמו כן אנו מציעים סיורי יום למגוון יעדים: סיורים ברומא, נאפולי, ליבורנו, פירנצה, פיזה, לוקה, חוף אמלפי,טיבולי, עיירות ואגמים מסביב לרומא ועוד…

אנו פתוחים 24 שעות ביממה כל יום בשנה מלבד יום כיפור.

אתם תתרווחו ואנחנו נסיע אתכם בנחת ליעדכם!

בברכת נסיעה טובה,
אייל שמושקוביץ