סיור סגוויי מודרך בעברית ברומא

סיורי סגוויי מודרכים בעברית ברומא

הסגוויי הומצא בשנת 2001 על ידי ממציא יהודי בשם דין קיימן. זהו כלי הרכב הראשון בהיסטוריה שיודע לאזן את עצמו אוטומטית.
מדובר בכלי רכב חשמלי שמייצב את עצמו באמצעות מחשבים ומנועים, ומופעל באמצעות תנועות גוף אינטואיטיביות של המשתמש. כך למשל, כדי להתקדם על הנוסע להישען קדימה, וכדי לנסוע לאחור יש להישען אחורה.
בתוך ה”סגוויי” משולב מערך מורכב של ג’ירוסוקופים (מכשירי עזר לשמירה על יציבות במתקני ניווט) ומעבדי מחשב, שמחקים את פעולת ההליכה של הגוף האנושי. חמישה ג’ירוסוקופים מדמים את פעולת האוזן הפנימית, שאחראית על שיווי המשקל בגוף, שני חיישנים מעבדים מידע מהסביבה החיצונית לעולם הדיגיטלי, ו-10 שבבים שמשולבים ב”סגווי” מעבדים את המידע ופועלים כ”מוח” של המכשיר.

הסגוויי מתאים לכל אדם השוקל בין 35-120 קילוגרם, ומצריך את היכולת לעלות ולרדת ממדרגה. יתרון הסגוויי הוא שכל אחד יכול: לוקח בדרך כלל בין 5 ל15 דקות כדי להרגיש נוח ובטוח לחלוטין בנסיעה.

חברת “רומא על סגוויי” מציעה מגוון סיורי סגוויי מודרכים, גם בעברית! אורך הסיור נע בין שעתיים וחצי ל4 שעות, תלוי בסוג הסיור, ועוד חצי שעה אימון לפני תחילת הסיור. המחיר משתנה בהתאם לסוג הסיור ומספר המשתתפים ונע בין 70-90 יורו למשתתף.

רומא על סגוויי מציעה מגוון סיורים מודרכים בעברית:

סיור סגוויי רומא ביום
סיבוב במגוון האתרים הידועים של רומא: הקולוסיאום, הפנתאון, דרך הפורומים הרומים, הגטו היהודי, מזרקת טרווי, פיאצה נבונה ועוד…

סיור סגוויי רומא העתיקה

סיבוב על גבעות רומא העתיקה: גבעת אוונטין, קפיטולין, צ’ליו ועוד שלל הפתעות ומקומות מיוחדים ופחות מוכרים. מושלם למי שמכיר את רומא ורוצה להכיר מקומות חדשים.

סיור סגוויי רומא היהודית
סיור בעקבות מורשת יהדות רומא: הקהילה היהודית העתיקה בעולם מחוץ לישראל אשר קשורה לרומא מאז ולתמיד.

סיור סגוויי רומא בלילה
סיור רומנטי בשעות הערב למגוון אטרקציות שבלילה נראות אף טוב יותר מביום.

סיור בדרך אפייה העתיקה – סיור בוקר היוצא בימי ראשון בלבד
סיור מחוץ למרכז העיר על ויה אפיה העתיקה – דרך רומאית אשר נמצאת בשימוש עד היום ובצידיה עתיקות, קטקובות, כנסיות, והרבה ירוק!

לפרטים נוספים אנא בקרו באתר החברה:

קישור לאתר החברה