טיול רכבי יומי מרומא לפירנצה וחזרה לרומא

אייל הסעות וטיולים ברומא ואיטליה

(*הטיול לא כולל מדריך!)

נאסוף אתכם ישירות מהמלונות שלכם ב 08:00 בבוקר ונעלה על הכביש המהיר לפירנצה בכדי להעביר ביחד יום של כייף ביחד עם נהג צמוד הדובר אנגלית ברכב חדיש וממוזג.

בטיול רכבי זה נעבור בעיירה ציורית עם אווירה יחודית בכדי לנשום את האווירה והמקום ולאחר הביקור במרכז ההיסטורי של העיירה ולאחר שצפינו על הנוף המהמם מנקודת תצפית מובחרת נמשיך לכיוון פירנצה עם אפשרות לעצירה באוטלט גדול לסיבוב קניות ולאחר מכן לעלות שוב על הכביש המהיר לפירנצ׳ה שם טטיילו בין כיכרות שוקקות וסמטאות חבויות, מזרקות ופסלי שיש, שווקים ופאר היסטוריית האומנות האיטלקית והעולם כולו, תענוגות ההווה ובתי קפה למינהם. טיול יומי בבירת טוסקנה בנופותייה היחודיים הצבעים והניחוחות של עיר האומנות והמדע של מיטב איטליה מתקופת הרנסנס.

תבקרו את כיכר “Piazza del Duomo” המרכזית והכי מבוקרת בפירצה שבה כלולה גם הכנסייה הכי גדולה בעיר הנקראת “Duomo״ עם מגדל הפעמונים המפורסם שלה. תבקרו גם את הכיכר והכנסייה “Santa Croce” (הצלב הקדוש) בה נמצאים כמה מאוצרות האומנות של גלילאו, מיכאל אנג׳לו ודונטלו ואם ישאר לכם זמן אנו ממליצים לכם לעצור ולאכול באחת ממסעדות העיר בהם תמצאו אוכל צייד גבינות ומתוקים שרק בטוסקנה אוכלים.

טטיילו בין כיכרות שוקקות וסמטאות חבויות, מזרקות ופסלי שיש, שווקים ופאר היסטוריית האומנות האיטלקית והעולם כולו, תענוגות ההווה ובתי קפה למינהם. טיול יומי בבירת טוסקנה בנופותייה היחודיים הצבעים והניחוחות של עיר האומנות והמדע של מיטב איטליה מתקופת הרנסנס.
הדואומו והכיכרות המפורסמות ביותר והגשר הישן עם חנויות הצורפים שעליו ועוד…

כל הטיולים הרכביים שלנו הם אישיים ובלעדיים עם דגש מיוחד על להשאיר אתכם עם טעם שונה מהסיור הקלאסי של התיירים במקומות המוכרים מהספרים… ורק איתנו תוכלו לראות ולטעום במלוא מובן המילה כמו אוכל מקומי ומיוחד שרק מי שעושה את הסיור הרכבי איתנו מקבל.

ונחזיר אתכם בסוף היום למלון שלכם ברומא בסביבות השעה 20:00 בערב.

  • משך הטיול הוא כ 12 שעות (כולל ההסעה הלוך וחזור).
  • שעת התחלת הטיול המומלצת היא 8:00.
  • הטיול מומלץ לכל המשפחה.
  • כל הרכבים שלנו הם מסוג מרצדס שיכולים להסיע עד 8 נוסעים.
  • מחיר הטיול לרכב (עד 8 נוסעים) הוא 490 יורו.
  • מחיר הטיול לא כולל דמי כניסה לאתרי התיירות וארוחות.

אייל הסעות וטיולים ברומא

אתרים בולטים בעיר פירנצה

נופיה של העיירה אורבייטו