טיול רכבי יומי מרומא לפירנצה

אייל הסעות וטיולים ברומא ואיטליה

הטיול לא כולל מדריך

נאסוף אתכם ישירות מהמלונות שלכם ב 8:00 בבוקר ונעלה על הכביש המהיר לפירנצה בכדי להעביר ביחד יום של כיף עם נהג צמוד הדובר אנגלית ברכב חדיש וממוזג.

בטיול רכבי זה תחילה נעבור באורבייטו (Orvieto) – עיירה ציורית עם אווירה יחודית, בכדי לנשום את האווירה והמקום. לאחר הביקור במרכז ההיסטורי של העיירה, ולאחר שצפינו על הנוף המהמם מנקודת תצפית מובחרת, נמשיך לכיוון פירנצה עם אפשרות לעצירה באאוטלט גדול לסיבוב קניות. בפירנצה תוכלו לטייל בין כיכרות שוקקות וסמטאות חבויות, מזרקות ופסלי שיש, שווקים ופאר היסטורית האומנות האיטלקית והעולם כולו, תענוגות ההווה ובתי קפה למינהם. טיול יומי בבירת טוסקנה בנפותיה היחודיים, הצבעים והניחוחות של עיר האומנות והמדע של מיטב איטליה מתקופת הרנסנס.

תבקרו את כיכר “Piazza del Duomo” המרכזית והכי מתויירת בפירצה בה נמצאת הכנסייה הכי גדולה בעיר הנקראת “Duomo״ עם מגדל הפעמונים המפורסם שלה. תבקרו גם את הכיכר והכנסייה “Santa Croce” (הצלב הקדוש) בה נמצאים כמה מאוצרות האומנות של גלילאו, מיכאל אנג׳לו ודונטלו. אם ישאר לכם זמן, אנו ממליצים לכם לעצור ולאכול באחת ממסעדות העיר, בהם תמצאו אוכל צייד, גבינות ומתוקים שרק בטוסקנה אוכלים.

כל הטיולים הרכביים שלנו הם אישיים ובלעדיים עם דגש מיוחד על להשאיר אתכם עם טעם שונה מהסיור הקלאסי של התיירים במקומות המוכרים מהספרים… ורק איתנו תוכלו לראות ולטעום במלוא מובן המילה כמו אוכל מקומי ומיוחד שרק מי שעושה את הסיור הרכבי איתנו מקבל.

נחזיר אתכם בסוף היום למלון שלכם ברומא בסביבות השעה 20:00 בערב.

  • משך הטיול הוא כ 12 שעות כולל ההסעה הלוך וחזור.
  • שעת התחלת הטיול המומלצת היא 8:00.
  • הטיול מומלץ לכל המשפחה.
  • כל הרכבים שלנו הם מסוג מרצדס שיכולים להסיע עד 8 נוסעים.
  • מחיר הטיול לרכב עד 8 נוסעים הוא €490.
  • מחיר הטיול לא כולל הדרכה, דמי כניסה לאתרי התיירות וארוחות.
  • בסיום הטיול נחזיר אתכם לנקודת האיסוף או לנקודה אחרת בעיר רומא.

אתרים בולטים בעיר פירנצה

נופיה של העיירה אורבייטו