טיול רכבי יומי מהאונייה בנמל ליבורנו לפיזה ופירנצה וחזרה לאוניה

אייל הסעות וטיולים ברומא ואיטליה

הטיול לא כולל מדריך

בטיול רכבי זה נבקר בפיזה (עיירת המגדל הנוטה) ובפירנצה שם טטיילו עצמאית בין כיכרות שוקקות וסמטאות חבויות, מזרקות ופסלי שיש, שווקים ופאר היסטוריית האומנות האיטלקית והעולם כולו, תענוגות ההווה ובתי קפה למינהם. טיול יומי בבירת טוסקנה בנופותייה היחודיים הצבעים והניחוחות של עיר האומנות והמדע של מיטב איטליה מתקופת הרנסנס.

נאסוף אתכם מתחנת השאטל של האונייה במרכז ליבורנו (הנמצאת כ 80 ק״מ מערבית לפירנצ׳ה) בשעה 09:00 בבוקר נתארגן ברכב ונעלה על הכביש לפיזה ולאחר שביקרתם את פיזה נעלה על הכביש לפירנצ׳ה.
טטיילו בין כיכרות שוקקות וסמטאות חבויות, מזרקות ופסלי שיש, שווקים ופאר היסטוריית האומנות האיטלקית והעולם כולו, תענוגות ההווה ובתי קפה למינהם. טיול יומי בבירת טוסקנה בנופותייה היחודיים הצבעים והניחוחות של עיר האומנות והמדע של מיטב איטליה מתקופת הרנסנס.

בטיול זה אנו נעבור גם בנקודת תצפית מובחרת בכדי לנשום את האווירה והמקום ולאחר נרד אל המרכז ההיסטורי של העיר פירנצ׳ה בו תלכו בהליכה חופשית מכיכר “Piazza del Duomo” המרכזית והכי מבוקרת בפירצ׳ה שבה כלולה גם הכנסייה הכי גדולה בעיר הנקראת “Duomo״ עם מגדל הפעמונים המפורסם שלה. תבקרו גם את הכיכר והכנסייה “Santa Croce” (הצלב הקדוש) בה נמצאים כמה מאוצרות האומנות של גלילאו, מיכאל אנג׳לו ודונטלו ואם ישאר לכם זמן אנו ממליצים לכם לעצור ולאכול באחת ממסעדות העיר בהם תמצאו אוכל צייד גבינות ומתוקים שרק בטוסקנה אוכלים.

כל הטיולים הרכביים שלנו הם אישיים ובלעדיים עם דגש מיוחד על להשאיר אתכם עם טעם שונה מהסיור הקלאסי של התיירים במקומות המוכרים מהספרים… ורק מי שעושה את הסיור הרכבי איתנו מקבל ומבין במה מדובר… ולאחר שהראנו לכם את כל מה שעדיין לא ראיתם… ובסוף הטיול נחזיר אתכם תוך השעה 17:00 לתחנת השאטל של האונייה.

המגדל הנוטה בפיזה
המגדל הנוטה בפיזה

  • שעת התחלת הטיול המומלצת היא 09:00.
  • הטיול מומלץ לכל המשפחה.
  • משך הטיול הוא כ 8 שעות (כולל ההסעה הלוך וחזור).
  • כל הרכבים שלנו הם מסוג מרצדס שיכולים להסיע עד 8 נוסעים.
  • מחיר הטיול לרכב (עד 8 נוסעים) הוא 650 יורו.
  • מחיר הטיול לא כולל דמי כניסה לאתרי התיירות וארוחות.